محصولات
شاخه هاي مقالات

آخرین مقالات

91/08/04فروشگاه اینترنتی چیست؟
فروشگاه اینترنتی چیست؟

فروشگاه ساز اینترنتی یک وب سایت است که مانند یک فروشگاه سنتی، اجناس مختلفی از طریق این وب سایت برای فروش عرضه می شود. بازدیدکنندگان از فروشگاه، امکان مشاهده محصولا..

91/08/04مزایای فروش اینترنتی
مزایای فروش اینترنتی

ارائه محصولات به کاربران محدود به مکان خاصی نیست و کاربران از هرنقطه ای قادر به مشاهده و خرید محصولات هستند. فروش محصولات در فروشگاه اینترنتی محدودیت زمانی ندار..

91/08/04چگونه یک سایت فروش موفق داشته باشیم؟
چگونه یک سایت فروش موفق داشته باشیم؟

حتما اتفاق افتاده است که به سايتي مراجعه کنيد اما مطالب مورد نظرتان را در آن پيدا نکنيد. به احتمال زياد، ديگر هرگز به آن مراجعه نخواهيد کرد. يا اگر سايت ظاهر خوبي ..

91/08/04تاریخچه تجارت الکترونیک
تاریخچه تجارت الکترونیک

انسان از ابتدای خلقت تاکنون روشهای تجاری متفاوتی را تجربه کرده‌است. در ابتدا سیستم تبادل کالا رایج بود. شکارچی گوشت را با سلاح عوض می‌کرد. این سیستم اشکالات فر..

91/08/08بهره‌گیری از فناوری کشف جعل با بارکد در مدیریت فروش کالا
بهره‌گیری از فناوری کشف جعل با بارکد در مدیریت فروش کالا

خلاصه امروزه با پیشرفت روزافزون اقتصاد چین و افزایش سرمایه‌گذاری در تکنولوژی‌های نو،‌ پیوسته کالاهای جدید و با کیفیت بالایی وارد بازار می‌شود. با این وجود ..

91/08/08ده روش مهم برای بالا بردن امنیت تجارت الکترونیکی
ده روش مهم برای بالا بردن امنیت تجارت الکترونیکی

به عنوان شرکت یا فردی که یک فروشگاه اینترنتی یا هر تجارت آنلاینی را رهبری می‌کنید، باید برای امنیت برند و سایت خود اهمیت ویژه ای قایل شوید. پس این ده نکته حیاتی را ب..

92/05/22روشهاي تشخيص اثر انگشت در سيستم هاي تصديق هويت
روشهاي تشخيص اثر انگشت در سيستم هاي تصديق هويت

کلمه بيومتريك از كلمه يوناني bios به معناي زندگي و كلمه metrikos به معناي اندازه گيري تشكيل شده است. همه ما مي دانيم كه ما براي شناسايي همديگر از يك سري ويژگي هايي استفاده ..

92/05/22سیستم شناسایی تشخیص چهره
سیستم شناسایی تشخیص چهره

یکی از مطمئن ترین راه ها برای شناسایی دقیق افراد در سیستم های کنترل دسترسی و سیستم های حضور و غیاب، شناسایی بر مبنای مشخصات زیستی افراد یا همان بیومتریک است. ما انسان ..

clear-bug-div